תמונת אווירה בית בלב בתל אביב תמונת אווירה בית בלב בתל אביב
עכשיו ב'בית בלב' - שנת ניסיון,בדמי החזקה בלבד!*לא כולל את הבית בפתח תקווה
about-background
about-background
בית בלב

הבית בירושלים

בית הדיור המוגן של בית בלב בירושלים, ממוקם בשכונת רחביה הפסטורלית והשקטה, עם נוף מרהיב למרחבים הירוקים של גן סאקר ולבתים הציוריים של שכונת נחלאות. ייחודיות 'בית בלב' ירושלים היא בקהילה המגובשת והפלורליסטית של אנשי מדע, רוח וחינוך, דוברי עברית ואנגלית, חילונים ודתיים.

ל'בית בלב' ירושלים ותק ומוניטין של למעלה מ־30 שנה, בזכות פעילויות התרבות הייחודיות והמגוונות, שמותאמות באופן כזה, שגם הילדים והנכדים יכולים לקחת חלק בהם, וכמובן בזכות איכות החיים הגבוהה והמפנקת והיחס האישי של הצוות המקצועי והמיומן.

about-background
about-background
בית בלב

הבית בתל אביב

בלב פארק ירוק, בשכונה שקטה בצפון תל אביב, שוכן 'בית בלב תל אביב' - דיור מוגן מטופח, משופץ ומודרני.

שגרת היום בבית עשירה במיוחד וכוללת מגוון חוגים, פעילויות תרבות וספורט. הצוות המקצועי והמיומן מאיר פנים והופך את הבית לבית אמיתי, שיודע לקבל בחום לא רק את דיירי הבית, אלא גם את כל בני משפחתם. בנוסף, בבית ממוקמת מחלקה סיעודית, המנוהלת על ידי ‘יקירי תל אביב’.

about-background
about-background
בית בלב

הבית ברמת השרון

הבית ברמת השרון מציע דיור מוגן איכותי, אינטימי, ומזמין לכל דייריו. הבית מוקף בתים פרטיים וסביבה נעימה, ירוקה ושקטה, שמשרה אווירה קהילתית וחמה.

תושבי הבית המטופח, שעבר שדרוג, נהנים ממגורים עצמאיים בדירות מעוצבות ומרווחות, מאירועי תרבות, מתוכן עשיר, מחיי חברה, מפעילויות ספורט מגוונות ומהאפשרות לפתח את מגוון תחביביהם, ולשתף בפעילויות את בני משפחתם, לרבות השתתפות באירועים שייתכן ולא חוו מעולם. תחושת הקהילתיות בבית ברמת השרון היא אחת מהמאפיינים הבלעדיים שלו ועצם היותו חלק בלתי נפרד מהשכונה, מקנה לו את ייחודיותו.

השאירו פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

בחר בית:

אני מאשר/ת קבלת תוכן לדוא"ל
בית בלב מקבוצת מכבי
צור קשר